Имя пользователя:

Пароль:

Пёсік Тошка-Бобусь дачакаўся свайго шчасьця

Малыш прастаяў на Гурскага месяц

Собачки, которые нашли своих хозяев

Модератор: NELL1

Пёсік Тошка-Бобусь дачакаўся свайго шчасьця

Сообщение SlaDa » 23 мар 2011, 14:32

Памятаеце гісторыю гэтага пёсіка? Прызнаюся, калі я дашла да яго клеткі - а гэта быў апошні шэраг, я мужна трымалася (першы раз, як я езьдзіла фоткаць), то проста пачала рыдаць, дак было шкада гэтага малышатку ў такі мароз... Так ён мяне ўразіў. І я вельмі радая, што гісторыя на тым не скончылася, а болей за тое - мела самы шчасьлівы працяг.

1) 02.02.11
Вельмі сумная гісторыя: здалі старычка. Жыў-быў сабе малышык у цяпле, быў мілы і адданы, а на старацьсь год вось так яго выкінулі з жылплошчы. Так хочацца яму годнай старасьці. Пры любві і клопаце будзе яшчэ жыць не тужыць, а мейсца зойме мінімум! Такіх нават у салон самалёта дазваляюць браць))) Я рыдала над ім і зараз ягоныя здымкі рвуць сэрца. Хоць бы сжалілісь над ім і забралі.
Хлопчык, яго подла кінулі 31.01.11, зараз у Ф-5, нумар 482

Изображение

Изображение

Изображение

2) 22.02.11
І вось я мінулым разам наблытала, што шэта старычок (№ 9), а гэта малады пёсік, патрапіў праз адлоў. Яго зараз клічуць Тоша, яго пастрыглі, работніцы ім апекуюцца. Яму колюць уколы, адкармліваюць смачненькім... А які Тоша ласкавы, не перадаць! Не баіцца, ахвотна ідзе на ручкі. Вось лінк на адну са старых фотак http://postimage.org/image/1bcrzfkdg/ (там вышэй болей ёсьць). Цяпер ягоныя дадзеныя такія: рэг. нум. 482, Ф5, адлоўлены 31.01.11, хлопчык. Ростам ён сантыметраў 20-25. Вось як Тошык выглядае зараз:

Изображение

Изображение

КАЛІ ЛАСКА, ДАПАМАЖЫЦЕ З ПРЫЙСТРОЙСТВАМ ТОШЫ І АКІТЫ!!!

3) 25.02.11
толькі што размаўляла з цудоўнай жанчынай, у якой зараз Тоша. Тоша вымыты, пастрыжаны, яму рыхтуюцца розныя камбезікі)) Па здароўі яшчэ назіраюць, але цьфу-цьфу-цьфу)) Тоша дастаўляе ўсім неверагодна шмат радасьці!
А ў мяне на мабілцы былі фоткі, як Тоша ехаў дахаты)))

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Такім чынам, у пятніцу, 25 сакавіка, споўніцца роўна месяц, як Тоша пасяліўся ў інтэлегентнай сям'і, дзе стаў усеагульным любімцам.

Калі забіралі Тошу - яго вельмі не хацелі аддаваць, вет Аляксандр прасіў паназіраць за ім яшчэ пару дзянькоў. Але мы з Ларысай Ігараўнай былі настроены рашуча)) У выніку, Тоша паехаў дахаты, дзе яго праз тры дні праведаў Аляксандр. Дзякуй Богу, сур'ёзнага лячэньня малышу не спатрэбілася. Зараз ён здаровы, вясёлы пёсік.

У яго новая фрызурка і пашыраны гардэроб. І на гэтым Ларыса Ігараўна спыняцца не зьбіраецца))))

І больш за тое, калмацік апынуўся ну вельмі падобным на цвергшнаўцэра!!! А таксама на любімца сям'і Ларысы Ігараўны, якога ўжо няма. Да слова, і на майго першага пса.

Таму Тошу зараз клічуць Бобусем. Глядзіце самі - Бобусь

Изображение

А вось Тошка дома:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Вялікі дзякуй Ларысе Ігараўне за Тошу, за настойлівасьць і веру ў малыша. Яна сапраўды была сур'ёзна настроена, была гатовая да любога лячэньня і цудоўна ўсьведамляла, які асаблівы клопат патрэбны аёсіку з Гурскага.

Я ўжо напрасілася ў госьці))) Таму працягу шчасьлівай гісторыі быць.

Бярыце жывёл з Гурскага! рабіце гэта сьвядома, усьведамляйце ступень адказнасьці. І будзе вам шчасьце)))
Последний раз редактировалось SlaDa 23 мар 2011, 15:18, всего редактировалось 2 раз(а).
не ў Беларусі
SlaDa
Зоо-гуру
Зоо-гуру

Автор темы

Re: Тошка-Бобусь дачакаўся свайго шчасьця

Сообщение мелисса » 23 мар 2011, 14:42

SlaDa? Даша, может у новых хозяев будет возможность зайти на форум? Очень хотелось бы узнать как поживает Тоша.
Не говорить с человеком, который достоин разговора,-
значит потерять человека.
А говорить с человеком, который разговора не достоин,-
значит терять слова.
Мудрый не теряет ни людей, ни слова.

Конфуций (Кун-Цзы)
мелисса
Зоо-гуру
Зоо-гуру

Re: Тошка-Бобусь дачакаўся свайго шчасьця

Сообщение SlaDa » 23 мар 2011, 14:51

перапісваюся з Ларысай Ігараўнай. Тоша пажывае так, што яшчэ чалавек пазайздросьціць)))
не ў Беларусі
SlaDa
Зоо-гуру
Зоо-гуру

Автор темы

Re: Пёсік Тошка-Бобусь дачакаўся свайго шчасьця

Сообщение Zet » 23 мар 2011, 15:57

Выглядит прекрасно, собачка очень красивая!
Zet
Администратор
Администратор

Вернуться в Счастливые истории